O nas

lek. dent. Maciej Guz

Ukończyłem Gdański Uniwersytet Medyczny. Od zawsze pasjonuje mnie kompleksowe leczenie stomatologiczne, dlatego stworzyłem miejsce, w którym Pacjent czuje się zaopiekowany i ma pewność, że będzie leczony zgodnie ze starannie dopasowanym, indywidualnym planem leczenia. W swojej pracy stawiam przede wszystkim na komunikację, dzięki czemu każdy Pacjent może zrozumieć swoje problemy i poznać poszczególne etapy procesu leczenia.

Moje ulubione dziedziny stomatologii to implantologia, chirurgia oraz protetyka. Podczas leczenia wykorzystuję mikroskop zabiegowy oraz nowoczesne urządzenia i materiały. Współpracuję z najlepszymi technikami dentystycznymi, dzięki czemu mogę zapewnić najwyższą jakość wykonywanych prac protetycznych. Systematycznie rozwijam się zawodowo, aktywnie uczestnicząc w kursach podyplomowych. Jestem osobą rzeczową, empatyczną i komunikatywną. Wolny czas spędzam aktywnie na nartach lub windsurfingu.

lek. dent. Krystyna Michałowska

Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Dzięki wrodzonej empatii zawsze na pierwszym miejscu jest u mnie komfort i dobro pacjenta.

Stomatologia jest moją pasję, gdyż dzięki nabytym umiejętnościom mam możliwość ulżyć moim pacjentom w bólu, a także często podnieść ich komfort życia. Aby stale podnosić swoje kwalifikacje z ogromną przyjemnością biorę udział w kursach, szkoleniach i warsztatach. Chętnie korzystam również z wymiany doświadczeń z moimi kolegami dentystami. 

Interesuje mnie ogólnostomatologiczne spojrzenie na pacjenta. Zaczynając od dobrania odpowiedniej profilaktyki, poprzez przygotowanie zachowawczo-endodontyczne oraz chirurgiczne, po różnorodne odbudowy protetyczne, które przywracają moim pacjentom piękny uśmiech oraz prawidłowe funkcjonowanie.

Poza stomatologią uwielbiam również dobrą kuchnię, jeszcze lepszą książkę, a przede wszystkim poznawanie nowych ludzi z ich często bardzo odmiennym od mojego światopoglądem i kulturą.

lek. dent. Maciej Jaroszewski

Ukończyłem studia na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. W codziennej praktyce, mikroskop zabiegowy jest dla mnie nieodłącznym elementem leczenia Pacjentów. Przy jego pomocy jestem w stanie pracować ergonomicznie i z największą dokładnością. Robię wszystko, aby leczenie przebiegało bezboleśnie i komfortowo dla Pacjenta. Tłumaczę sens i przebieg wykonywanych procedur, ponieważ uważam, że świadomość Pacjenta jest najlepszą motywacją do leczenia oraz utrzymywania zdrowia jamy ustnej.   Doszkalam się, uczestnicząc w kursach, a także zgłębiam wiedzę czytając książki o tematyce stomatologicznej, zawierające najbardziej aktualne informacje. 

Zajmuję się leczeniem zachowawczym, chirurgicznym oraz endodontycznym.

W wolnym czasie fotografuję dzikie zwierzęta, a także uprawiam sporty.

hig. stom. Ewa Biała

hig. stom. Kamila Tutkowska

asyst. stom. Julia Radziej